Lokal me qira 300m2 në lagjen e Muhaxherëve

2,000 € Per Qira Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-Jashar Salihu

Lokali gjendet në lagjen e Muhaxherëve. Lokali ka 1 hapësirë me sipërfaqe prej 300m2 , posedon 2 WC dhe lëshohet me qira me çmim prej 2000 euro për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A2838

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
300 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme