Banese me qira me 3 dhoma gjumi ne lagjen Lakrishte

1,300 € Për Qira Prishtinë-Lakrishtë-Rr. Tirana

Banesa ndodhet ne lagjen Lakrishte, ne objektin e Ramiz Sadikut. Banesa ndodhet ne katin e V-te, me siperfaqe 110m2 dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, 3 dhoma gjumi, banjo, depo si dhe 2 ballkone. Banesa ka ngrohje me Termokos dhe leshohet me qira me cmim prej 1300 euro ne muaj, perfshire te gjitha shpenzimet.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A2923

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
110 110 3 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Jug,Perëndim,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme