Banesë me qira me 4 dhoma gjumi në Arbëri

1,000 € Për Qira Prishtinë-Arberi-rr. ahmet krasniqi . te komuna e re

Banesa gjendet në Arberi afër Komunës së re. Banesa me sipërfaqe 146m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 4 dhomë gjumi, 2 banjo ,1 toalet dhe 2 ballkona. Banesa lëshohet me qira me çmim 1000 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A2970

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
146 0 4 2 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme