Objekt me qira 2100m2 në Arbëri

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Prishtinë-Arberi-

Objekti gjendet në Arbëri me sipërfaqe 2.100m2. Objeki posedon 12 banesa me nga dy dhoma gjumi, dhome ditë, kuzhinë, ballkon, banjo, dhe garazhë. Vendparkim per 25vetura dhe 320m2 lokal. Objekti leshohet me qira me cmim sipas marrëveshjes.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A2975

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
2100 2100 24 12

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme