Shtëpi me qira 300m2 ne Obiliq ( Kastriot)

1,500 € Për Qira Obiliq--Rruga Mati

Shtëpia gjendet në Obiliq e shtrirë në një hapësire prej 4Ari dhe sipërfaqe prej 300m2. Shtëpia ka këtë renditje: 2 dhoma dite, kuzhinë, 4 dhoma gjumi, dy banjo, garazhë dhe ballkon. Shtëpia lëshohet me qira me cmim prej 1.500euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2982

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
300 300 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme