Shtëpi me qira 190m2 në Sofali

1,400 € Për Qira Prishtinë-Sofalia-Rr.Sami Frasheri

Shtëpi me qira 190m2 në Sofali ( mbas shkolles Normale ). Shtëpia ka këtë renditje: Në përdhesë gjindet Salloni,kuzhina, tryezaria, këndi leximit dhe një banjo. Në katin e parë gjinden tri dhoma gjumi, 2 ballkona dhe një banjo. Shtëpia lëshohet me qira me çmim 1400 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2984

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
190 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Dru
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme