Shtëpi me qira 280m2 në Arbëri

1,500 € Për Qira Prishtinë-Arberi-

Shtëpi me qira në lagjen Arbëria, ish Dragodani. Shtepia ka 4 kat dhe ka këtë renditje: 2 dhoma dite dhe 2 kuzhina, 8 dhoma gjumi, 3 banjo dhe 1 WC, 6 ballkona,garazhë dhe vend parkim para shtëpisë. Shtëpia lëshohet me qira me cmim 1500 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A2990

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
280 0 8 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Pelet
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Jug
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme