Shtëpi me qira me 4 dhoma gjumi në lagjen Taslixhe

1,500 € Për Qira Prishtinë-Taslixhe-

Shtëpia gjendet në lagjen Taslixhe dhe ka 3 kate. Shtëpia ka sipërfaqe 280m2 dhe ka këtë renditje: 2 kuzhina, 2 dhoma dite, 4 dhoma gjumi, 3 banjo, 3 ballkona, depo dhe 2 garazha. Shtëpia lëshohet me qira me çmim 1,500 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3024

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
280 0 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Dru,Naftë
  • Orientimi: Lindje,Jug
  • Garazh: 2

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1