Banesë me qira me 2 dhoma gjumi te Santea

450 € E dhënë me qira Prishtinë-Dardani-Bul. Bill Clinton

Banesa gjendët në Sante dhe ka sipërfaqe prej 80m². Banesa ka këtë renditje: 1 sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe 1 banjo. Banesa ka ngrohje me termokos, eshte e paisur me kondicioner dhe lëshohet me qira me cmim prej 450 për muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment Used A3054

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
80 0 2 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme

Për Shitje
103,000 €
Banesë në shitje 88m2 në Kalabri
  • ID A3155
  • Sip88 m2
  • Dhoma gjumi 2
  • Garazh 1