Penthouse në shitje 124m2 në Qendër të qytetit

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë-Qendër-Bajram Kelmendi

Penthouse gjendet në rrugën Bajram Kelmendi ne qendër të qytetit. Banesa gjendet në katin e VI-të, me sipërfaqe 124m2 , ku 105m2 janë banim dhe 19m2 terasë. Penthouse ka këtë renditje: Dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, banjo, WC, depo dhe terasë. Penthouse shitet pa mobilje me cmim me marrëveshje.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Penthouse Used A3149

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
124 124 3 1 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme