Banesë në shitje 88m2 në Kalabri

103,000 € Për Shitje Prishtinë-Kalabri-

Banesë në shitje në lagjen Kalabria tek kompleksi Model Slovenia. Banesa gjendet në katin e 4 dhe ka këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 WC. Banesa posedon gjithashtu garazhë dhe shitet me cmim prej 103.000.00 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3155

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
88 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme