Shtëpi me qira me 5 dhoma gjumi në Veternik

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Prishtinë-Veternik-

Shtëpia gjendet në lagjën Veternik. Shtëpia me sipërfaqe prej 300m2 ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, 5 dhoma gjumi si dhe një garazhë. Shtëpia lëshohet me qira me çmim sipas marrvëshjës.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3157

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
300 0 5 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme