Lokal në shitje 524m2 në Rrugën C

0 € Për Shitje Prishtinë-Mat 1-Rruga C

Lokali gjendet në rrugën C në lagjen Mati 1 në përdhese. Lokali ka sipërfaqe prej 524m2 dhe shitet me cmim 3300Euro për m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Used A3208

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
524 524 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme