Zyre me qira 86m2 në Veternik

350 € Për Qira Prishtinë-Veternik-Prime City

Zyra me qira 86m2 gjendet në kompleksin Prime City në Veternik. Zyra është në katin e 1 dhe ka këtë renditje : 3 hapësira pune dhe 1 banjo. Cmimi për muaj është 350 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A3214

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
86 0 2 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme