Zyre me qira me 3 njësi në Aktash

800 € Për Qira Prishtinë-Aktash-

Zyra gjendet në Pika Prestige ne lagjën Aktash. Zyra ka 91.4m2 dhe ka këtë renditje: 3 hapësira pune, 1 banjo dhe 1 WC. Zyra lëshohet me qira me cmim 800 euro në muaj ku ne këtë cmim përfshihet edhe garazha.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A3219

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
91 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme