Objekt me qira 1000 m² në Sofali

2,500 € Për Qira Prishtinë-Sofalia-

Objekti gjendët në lagjen Sofalia me hapësirë 1000 m² të ndara në dy kate. Objekti ka 15 hapësira pune, 6 banjo dhe 1 kuzhinë. Objekti posedon vendparkim për 10 vetura. Objekti lëshohet me qira me çmim 2500 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Commercial complex Used A3262

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
1000 0 0 0

Karakteristika

  • Orientimi: Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme