Banesë në shitje 96.1m2 në Prime City - Veternik

120,000 € E Shitur Prishtinë-Veternik-

Banesë në shitje në lagjen Veternik ne kompleksin Prime City. Banesa gjendet në katin e 3-të dhe ka këtë renditje: 1 dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon . Banesa shitet në cmim prej 1250 euro për m2, kurse cmimi total i banesës është 120000 euro .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Sold Apartment New A3285

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
96 0 2 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme