Shtëpi me qira 137m2 në Marigona Residence

1,100 € E dhënë me qira Preoce-Marigona Residence-

Shtëpia gjendet në Preoce, në lagjen Marigona Residence. Shtëpia me sipërfaqe 137m2 ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë dhe tyezari, banjo. Në kat gjinden 3 dhoma gjumi, 2 banjo, dhe 2 ballkona. Shtëpia ka edhe bodrumin prej 40m2 dhe lëshohet me qira me çmim prej 1100 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented House Used A3364

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
137 137 3 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme