Penthouse me qira ne Arberi

1,500 € Per Qira Prishtinë-Arberi-Arberi

Penthouse gjendet ne Arberi ne katin e VIII. Banesa ka siperfaqe prej 185m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, wc dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 1.500euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Penthouse Used A1556

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
185 -- 3 2 8

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme