Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Velani

800 € E dhënë me qira Prishtinë-Velania-

Banesë me qira 97m2 në Velani. Banesa ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 ballkonë. Banesa lëshohet me qira me cmim prej 800€ për muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment New A3366

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
97 0 2 2 10

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme