Shtëpi me qira me 5 dhoma gjumi në lagjen Qëndresa

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Prishtinë-Lagjja Qëndresa-

Shtëpia gjendet në Veternik, në lagjen Qëndresa. Shtëpia ka 2 kate dhe nënkulmin dhe ka këtë renditje: në katin e parë gjendet 1 dhomë dite, 1 kuzhinë dhe 1 WC, në katin e dytë janë 4 dhoma gjumi dhe 1 dhomë lojrash, 3 banjo dhe një terasë. Shtëpia ka ngrohje me rrymë, pelet si dhe posedon kaminin me dru. Shtëpia ka oborrin dhe lëshohet me qira në cmim me marrëveshje

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3372

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
330 0 5 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Pelet,Dru
  • Paisje ekstra: Kamera,Air condition
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme