Banesë me qira 45m2 në Velani

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Prishtinë-Velani-

Banesë me qira 45m2 në Velani. Banesa ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhine, 1 banjo dhe 1 ballkon (e tipit Studio). Banesa lëshohet me qira me cmim sipas marrëveshjes .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3375

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
45 0 1 1 10

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme