Banesë në shitje me 3 dhoma gjumi në Rrugën C

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë--

Banesa gjëndet në rrugën C me saktësishtë në Objketin Banesorë Hoxha Invest , Banesa ka 158 m2 dhe është në katin e 2 -të dhe ka ketë rënditje : dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkona. Banesa shitet me cmim sipas marrëveshjës .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3377

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
158 0 3 2 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme