Banese ne shitje ne Mat

75,000 € Per Shitje Prishtinë-Mat 1-Muharem Fejza

Banesa gjendet ne Mat ne rrugen Muharrem Fejza ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 94m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkona. Banesa shitet me cmim prej 75.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A1576

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
94 94 2 2 4

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme