Banesë me qira e 3 dhoma gjumi në Aktash

1,200 € Për Qira Prishtinë-Aktash-

Banesë me qira me 3 dhoma gjumi në lagjen Aktash. Banesa është në katin e 1 dhe ka këtë renditje: 1 dhomë dite, 1 kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 depo dhe ballkonin. Në cmim përfshihen edhe 2 garazha. Banesa posedon dokumentacion të rregullt dhe lëshohet me qira në cmim prej 1200 euro në muaj.Banesa është e lirë nga muaji tetor.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3383

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
115 0 3 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Garazh: 2

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme