Banesë në shitje 86m2 në Kalabri

103,200 € Për Shitje Prishtinë-Kalabri-

Banesa gjendët në Kalabri me saktësishtë në objektin e ndertuar nga Kompania Liridoni. Banesa është në katin e 2-të dhe ka ketë rënditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 toalet dhe 1 ballkon . Banesa shitet me cmim 103 200 euro .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3384

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
86 0 2 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme