Penthouse me qira 200m2 + 40m2 terasë në lagjën Mati 1

900 € Për Qira Prishtinë-Mat 1-Rr. Muharrem Fejza

Penthouse me qira 200m² + 40m2 terasë në Mati 1. Penthouse gjendet në katin e 7-të dhe ka këtë renditje: dhomë dite, 1 kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 toalet, 1 dhomë pune dhe terasë me sipërfaqe prej 40m². Penthouse lëshohet me qira me çmim prej 900 euro për muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Penthouse Used A3385

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
200 0 3 2 7

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme