Apartament me qira ne Tophane

1,200 € E dhënë me qira Prishtinë-Tophane-Josip Rela

Apartamenti gjendet ne Tophane ne rrugen Josip Rela ne katin e II. Apartamenti ka siperfaqe prej 210m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe terase. Cmii i qirase per muaj eshte 1.200euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment Used A1614

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
210 210 3 2 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme