Shtepi ne shitje ne Kalabri

240,000 € Per Shitje Prishtinë-Kalabri-Kasim Shala

Shtepia gjendet ne Kalabri e shtrire ne nje hapsire prej 4Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 450m2 dhe ka kete renditje: dy dhoma dite, dy kuzhina, gjashte dhoma gjumi, dy banjo, podrum dhe garazhe. Shtepia shitet me cmim prej 240.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1616

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
450 450 6 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme