Shtepi me qira ne Aktash

2,000 € Per Qira Prishtinë-Aktash-Aktash

Shtepia gjendet ne Akatsh e shtrire ne nje hapsire prej 2ari. Shtepia ka siperfaqe prej 300m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, dy kuzhina, tetë dhoma gjumi, tri banjo dhe ballkon. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 2.000euro per muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1625

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
300 300 8 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme