Zyre me qira me 3 njësi në Velani

350 € Për Qira Prishtinë-Velani-Velani

Zyre me qira me 3 njësi në lagjen Velania në kompleksin Puhiza. Zyra gjendet në katin e 3 dhe ka këtë renditje: 3 hapësira pune, 1 banjo, 1 WC dhe 2 ballkona. Zyra lëshohet me qira në cmim prej 350 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A3522

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
84 0 2 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme