Zyre me qira me 4 hapësira pune në Qendër

450 € Për Qira Prishtinë--Agim Ramadani

Zyra gjendet në Qendër ne katin e 3-të. Zyra me sipërfaqe 70m² ka 4 hapësira pune dhe 1 banjo. Zyra posedon nxemjen me termokos dhe leshohet me qira me cmim 450€ ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A3524

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
70 70 2 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme