Banesë në shitje 160m2 në lagjen Bregu I Diellit

220,000 € Për Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-

Banesë në shitje 160m2 në lagjen Bregu i Diellit. Banesa gjendet tek banesat e bardha në katin e 5 dhe 6 dhe ka këtë renditje: 2 dhoma dite, 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 WC, 2 ballkona si dhe 2 depo. Banesa ka 160m2 faktike ndërsa në fleten poseduese i ka 80m2. Banesa shitet në cmim prej 220,000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Duplex Used A3526

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
160 0 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon,Air condition

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme