Penthouse 130m2 me qira në rrugën B

800 € Për Qira Rruga B--Ndue Përlleshi

Penthouse gjendet në Rrugën B, lagja Ndue Përlleshi. Banesa gjendet në katin e 9 dhe ka sipërfaqe prej 130m2. Banesa ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy banjo, wc, terasë dhe garazhë. Banesa lëshohet me qira me cmim prej 800euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Penthouse Used A3528

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
130 130 3 2 p

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Jug
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme