Shtepi me qira per zyre te parku i qytetit

1,600 € Per Qira Prishtinë-Dodona-Hamëz Jashari

Shtepia gjendet ne afersi te parkut te qytetit me siperfaqe prej 500m2. Shtepia leshohet me qira per zyre dhe ka kete renditje: dy dhoma dite, dy kuzhina, tete dhoma gjumi, dy banjo dhe dy wc. Zyret leshohen me qira me cmim prej 1.600euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1687

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
500 500 8 2 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme