Shtëpi me qira në Marigona Residence

1,100 € E dhënë me qira Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shtëpia gjendet në Preoce në lagjen Marigona Residence e shtrirë në një sipërfaqe prej 3.01 ari. Shtëpia ka hapësirë prej 174 m2 dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, nje wc dhe ballkon. Shtëpia lëshohet me qira me çmim prej 1100 EUR. për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented House Used A1704

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
174 174 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme