Shtepia ne shitje ne lagjen Marigona Residence

255,000 € Per Shitje Preoce-Marigona Residence-Marigona Residence

Shtepia gjendet ne Preoce ne lagjen Marigona Residence e shtrire ne nje hapsire prej 3.01 ari. Shtepia ka siperfaqe prej 174 m2 dhe ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, nje wc dhe ballkon. Shtepia shitet me cmim prej 255,000 Euro. Mundësi e mire e investimit dhe te kthimit te investimit prej momentit te blerejs, pasi qe pronari ka interes qe ta mbaje shtepine me qira per dy vitet e ardhshme.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1704

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
174 174 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme