Shtepi me qira ne lagjen Qershia

1,200 € Per Qira Çagllavicë - Prishtinë-Lagjja Qershia-Lagjja Qershia

Shtepia gjendet ne lagjen Qershia me siperfaqe prej 202 m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 3 banjo, ballkon dhe garazhe. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 1200 euro per muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1716

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
202 202 4 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme