Apartament në shitje 155m2 në Porto Lalzi

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Durrës-Gjiri i Lalzit-

Apartamenti gjendet në kompleksin Porto Lalzi, në Gjirin e Lalzit. Apartamenti me sipërfaqe 155m2, ndodhet në katin 1 dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon. Apartamenti shitet me çmim me marrëveshje.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A3624

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
155 0 3 2 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme