Shtëpi në shitje 1217m2 në Taslixhe

1,150,000 € Për Shitje Prishtinë-Taslixhe-

Shtëpia gjendet në lagjën Taslixhe dhe ka 3 kate. Shtëpia e shtrirë në 4 ari tokë dhe sipërfaqe 1217m2 ka këtë renditje: 6 dhoma dite, 6 kuzhina, 6 dhoma gjumi, 5 banjo, 2 toalete,4 terasa dhe garazhë me 4 vendpakime. Shtëpia poashtu ka një pishinë verore si dhe ne hapësirë të paraparë për palester sportive. Shtëpia shitet me çmim prej 1 115 000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A3625

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
1217 0 6 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Dru
  • Garazh: 4

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme