Shtëpi për shitje 174m² në Marigona Residence

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Preoce-Marigona Residence-

Shtëpia gjendet në Marigona Residence me hapësire prej 174m² dhe 42m² podrum. Shtëpia ka këtë renditje, në përdhesë: dhomë dite, këndi leximit, kuzhinë, tryezari dhe banjo Ndërsa në kat gjinden: tri dhoma gjumi një nga to me master bedroom dhe një banjo. Ne podrum ka të organizuar një dhomë dite, një kuzhinë ndihmëse si dhe nje depo. Shtëpia ka një pozicion të favorshëm në lagje. Çmimi i shitjës është sipas marrëveshjes.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3629

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
174 174 3 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme