Zyre me qira me 2 hapësira pune në Pejton

500 € Për Qira Prishtinë-Pejton-Rruga Justiniani,

Zyra gjendet në lagjen Pejton në katin e parë me sipërfaqe prej 68m².Zyra ka 2 hapësira pune, banjo dhe ballkon. Zyra lëshohet me qira me çmim prej 500 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A3633

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
68 68 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme