Banesë në shitje 80m² në Qendër

235,000 € Për Shitje Prishtinë-Qendër-

Banesa gjendet në Qendër në katin e 2-të . Banesa me sipërfaqe 80m² ka këtë renditje; dhomë dite, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo si dhe 1 balkon. Banesa është e paisur me fletë poseduese si dhe nxemjen e ka me termokos. Banesa shitet me çmim 235,000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3987

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
115 0 3 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme