Shtëpi me qira 174m² në Marigona Residence

1,400 € Për Qira Preoce-Marigona Residence-

Shtëpia gjendet në Preoce, në lagjen Marigona Residence. Shtëpia me hapësirë prej 174m² + 40m² ne bodrum ka këtë renditje: në përdhesë: dhomë dite, këndi i punës, kuzhina, dhe një WC, ndërsa në kat gjinden: tri dhoma gjumi (njëra master bedroom), një banjo. Shtëpia lëshohet me qira me çmim 1,400 Euro në muaj

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A4074

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
174 174 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Dru,Pompë termike

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme