Banesë/Zyre me qira me 5 hapësira pune në Lakrishtë

1,500 € Për Qira Prishtinë-Lakrishtë-

Zyra gjendet në Lakrishtë, saktësishtë ne ICON TOWER ne katin e 11-të. Zyra me sipërfaqe të brendshme 150m² dhe terracë 120m² ka këtë renditje: 5 hapësira pune, 1 depo, 1 banjo, 1 WC dhe 1 kuzhinë dhe 2 garazha. Zyra ka ngrohje me Pomp Termike si dhe lëshohet me qira me cmim 1500 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A4075

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
150 0 0 1 11

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim
  • Garazh: 2

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme