Penthouse me qira 107m² + 145m² terrace në Veternik

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Prishtinë-Veternik-Rr. Behar Begolli

Penthouse gjendet në Veternik, kati i 8-të. Penthouse me sipërfaqe 107m² +145m² terrace ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, terrace në të tri anët dhe një garazhë. Penthouse lëshohet me qira prej 1100€ në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Penthouse New A4078

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
107 0 3 1 8

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme