Zyre me Qira 500m² në Lagjen Qafa

3,300 € Për Qira Prishtinë-Qafa-

Zyra gjendet në Qendër më saktësisht Te Qafa. Zyra përfshin një ndërtesë trekatëshe me një sipërfaqe totale prej 500m², e përshtatshme për një gamë të gjerë aktivitetesh biznesore. Çdo kat disponon një banjo, ofron komoditet maksimal për ndërmarrje të ndryshme. Zyra gjithashtu përmban një kuzhinë dhe garazhë, duke siguruar funksionalitet dhe lehtësi në përdorim për biznesin tuaj. Zyra lëshohte me çira me çmim 3300 Euro në Muaj

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office New A4108

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
500 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Air condition

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme