Banesë me qira me 3 dhoma gjumi në Aktash

1,300 € Për Qira Prishtinë-Aktash-Aktash

Banesa gjendet në lagjen Aktash, saktësishtë te Ministria e Arsimit, në katin e 3-të. Banesa me sipërfaqe 132m² ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 2 ballkona, 1 WC dhe 1 garazhë. Banesa ka orientim në Juge dhe Përendim që i mundëson ndriçim natyral dhe ambient shumë të rehatshëm për jetesë. Banesa posedon nxemje me Termokos është e mobiluar me një stil modern dhe ofron të githa kushtet e nevojshme për një jetesë të rehatshme dhe të sigurt. Banesa lëshohet me qira me cmim 1300 Euro

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A4139

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
132 0 3 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme