Penthouse në shitje 172.3m² në lagjen Mati 1

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë-Mat 1-Rr.Xhafer Shala

Penthouse gjendet në lagjën Mati 1, saktësishtë në Komplektsin "Art Constroction", në katin e 6-të. Penthouse me sipërfaqe 172.3m² ka këtë rënditje: dhomë dite me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, njëra nga dhomat është masterbedroom, 2 banjo, 1 WC dhe 1 terracë. Banesa është e mobiluar me stil të veçantë, parket druri, ngrohje nën dysheme, dyer të dhomave me lartësi jashtë standardit, sistem të kamerave, kamin, roleta me rrymë, ka ndriçim natyral të majftueshëm dhe ofron komoditet të mirë për jetesë. Banesa ka orientim Lindje-Perendim. Banesa ka fletë poseduse dhe ka një garazhë me depo. Penthouse shitet me çmim sipas marrëveshjes.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Penthouse Used A4140

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
172 0 4 2 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Smart home,Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme