Banesë në shitje 66m² neto në lagjen Bregu i Diellit

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-Rr. Hyzri Talla

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit. Banesa me siperfaqe 66m² me fletë poseduese, ndërsa faktike janë 84m² dhe ka këtë renditje: dhome dite, kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, depo, ballkon dhe vend parkim. Banesa ka bodrum 5m² e cila është ordinancë. Banesa ka fletë poseduese dhe shitet me çmim sipas marrëveshjes.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A4142

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
66 0 1 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Jug,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme